Zaproszenie na II Konferencję Mikronacyjnego Instytutu Astronomicznego

Heinz-Werner Grüner
Posty: 21
Rejestracja: 23 sty 2023, 15:15

Zaproszenie na II Konferencję Mikronacyjnego Instytutu Astronomicznego

Post autor: Heinz-Werner Grüner »

Obrazek
OFICJALNE ZAPROSZENIESzanowni Państwo,
Mikronacyjny Instytut Astronomiczny ma zaszczyt zaprosić Państwa do Palatynatu Leocji na naszą drugą Konferencję naukową, która odbędzie się w dniu 17-stego października 2023 roku i będzie trwać aż do końca miesiąca, chyba że Państwo zagłosują za jej skróceniem. Tematem tegorocznej Konferencji jest "Pollińska przyszłość", ponieważ omówimy na niej bardzo ważne problemy, które dotyczą nas najbardziej. Chcemy też, aby ta Konferencja była możliwością do przedstawienia najnowszych osiągnięć i odkryć astronomicznych, a także możliwością do dyskusji nad przyszłością prowadzenia badań kosmicznych.

W tym roku po raz ostatni Konferencja odbędzie się w konwencji zgłaszania projektów w trakcie jej trwania. Od następnej Konferencji w każdej mikronacji rozpoznawalnej przez system Stempel rozstawimy dedykowane biuro, w którym interesanci będą mieli okazje zgłosić swój projekt, który zostanie poddany głosowaniu podczas III Konferencji MIA. Tak jak rok temu, serdecznie witamy wszystkich uczestników, a szczególnie zależy nam na obecności przedstawicieli instytucji astronomicznych z różnych mikronacji. Podobnie jak w ubiegłym roku, każdy z Was będzie miał możliwość głosowania nad projektami zgłoszonymi podczas Konferencji.

W przypadku jakichkolwiek pytań lub potrzeby uzyskania dodatkowych informacji prosimy o kontakt w poniższym wątku, postaramy się Państwu pomóc!

Z poważaniem,
(~) Damiano Windsachen
(~) Luis Adonju
(~) Benjamin Romanow
(~) Bolesław Kirianóo
(~) Joahim Windsachen von Ribertrop von Sarm
Heinz-Werner Grüner
Posty: 21
Rejestracja: 23 sty 2023, 15:15

Re: Zaproszenie na II Konferencję Mikronacyjnego Instytutu Astronomicznego

Post autor: Heinz-Werner Grüner »

Obrazek
Mikronacyjny Instytut Astronomiczny przekazuje co następuje:
Na drugiej konferencji naszego instytutu osoby uprawnione do głosowania przegłosowały wniosek o utworzeniu umownej granicy wirtualnego Kosmosu na Wysokości 80 kilometrów, o odkrycie egzominkroplanety zaobserwowane przez Ivana Pięknobrodego, przegłosowano również wniosek o uznanie egzoplanety oddalonej o 12 lat świetlnych od Pollinu znajdującej się w tzw. strefie życia oraz wniosek o uznanie wykrytej niestabilności w gwieździe, (prawdopodobnej supernowej) o nazwie "Ra", przegłosowano też za wniosek o uznanie odkrycie podwójnego układu dwóch gwiazd, nazwanego Centaur A i Centaur B, który jest oddalony od Pollinu o 6 lat świetlnych i został zaobserwowany przez Arega von Hippogriffa. Przegłosowano również za wniosek o uznanie odkrycia gigantycznej czarnej dziury Seddra wraz z ciałami niebieskimi w jej orbicie
ODPOWIEDZ