REGATY MIKROŚWIATA — etap 1

Alfred Fabian
Posty: 3
Rejestracja: 17 lip 2023, 19:02
Been thanked: 1 time

Jakiś tam kajakarz u wybrzeży Triburga

Post autor: Alfred Fabian »

Wiosłował ile sił w jego rękach, myślał, że będzie miał na to więcej czasu i chęci, niemniej jednak nie udało mu się tego dokonać. Gdy dopłynął do wybrzeża, nikogo już nie było.

- Szlag, to nieźle się zaczyna. A można było wziąć tę motorówkę jednak. Prawda Cirillo? - zapytał się lumeryjskiej kwoki, która wydawała się być zainteresowana bardziej falującym morzem i wyszukanymi Xorphijskimi robaczkami. Tych akurat przy wybrzeżu trochę pływało, więc gdy tylko uderzyli o brzeg, wyskoczyła, żeby delektować się czerwonymi gąsieniczkami.
Obrazek - Dżdżownice fenockie... Całkiem tłuściutkie, będziesz miała siły. - zaśmiał się, trochę sam z siebie. Gadał do lumeryjkiej kury, czy mógł oszaleć bardziej?
Awatar użytkownika
Benjamin
Posty: 55
Rejestracja: 22 sty 2023, 15:22
Polubił: 1 time
Been thanked: 10 times

Odznaczenia

REGATY MIKROŚWIATA — etap 1

Post autor: Benjamin »


REGATY MIKROŚWIATA O PUCHAR ZŁOTEGO DORSZA
etap pierwszy

17 lipca 2023, godz. 18:48
Triburg, Xorphia


Brak opisu.
Awatar użytkownika
Pavel van der Gibson
Posty: 9
Rejestracja: 10 lip 2023, 15:53
Polubił: 1 time
Been thanked: 1 time

Re: REGATY MIKROŚWIATA — etap 1

Post autor: Pavel van der Gibson »

Dla sarmackiego zawodnika były to pierwsze zawody żeglarskie w życiu. Tak naprawdę było to pierwsze zetknięcie się z wodą od bardzo dawna. Jednak przy wsparciu Agencji Promocji Księstwa Sarmacji udało się przygotować jacht i wystartować w regatach. Tygodniowy, przyspieszony kurs udało się zaliczyć niemal wzorowo. Jednak teoria to jedno, a praktyka drugie. Pierwszy etap był ciężki. Nie dlatego, że wymagał jakiś niesamowitych umiejętności, ale dlatego, że był wejściem w nieznane. Nikt nie wiedział jeszcze z czym przyjdzie się zmierzyć zawodnikom, jakie pułapki na nich czekają, ale przede wszystkim z kim przyjdzie mu rywalizować. Mimo zerowego doświadczenia i ewidentnych braków w umiejętnościach udało się ukończyć pierwszą część zmagań. Od tego momentu powinno być już tylko prościej, prawda?
Obrazek Obrazek
Awatar użytkownika
Santi Vilarte
Posty: 9
Rejestracja: 23 sty 2023, 15:24
Polubił: 8 times
Been thanked: 1 time

Re: REGATY MIKROŚWIATA — etap 1

Post autor: Santi Vilarte »

Obrazek
Z opóźnieniem, ale do regat wystartował także jacht "Zea de Qastro", żeglujący pod barwami Hasselandu. Patronem jachtu był Fransisco Zea de Qastro - XVII-wieczny hasselandzki admirał i łowca piratów. Dla Santiego Vilarte były to prawdopodobnie pierwsze regaty w życiu. Nie miał pojęcia, ile czasu zajmie mu etap, więc na pokładzie znalazła się torba z kanapkami i termos herbaty. Z pewnym wahaniem pokonał pierwsze metry, ale poczuł się pewniej widząc, że jacht bynajmniej nie wywraca się przy pierwszym podmuchu i nie tonie.
Santiago Vilarte von Hippogriff
ODPOWIEDZ